Евріка!!! Знайдено механізм усунення від влади бидлоеліти!

Ось сиджу, читаю новину на сайті «Народний оглядач»: «Демонтаж лохотрону — майже третина виборців принципово не мають наміру брати участі у виборах президента цієї республіки і кількість таких неухильно зростає. Про це з посиланням на останні дані закритої соціології штабів двох основних претендентів на президентський пост – Юлії Тимошенко і Віктора Януковича – пише сьогодні газета «Левый берег» у статті під заголовком «Балога і Медведчук – технічні кандидати Тимошенко, Ющенко – Януковича».» http://www.sd.org.ua/news.php?id=17387

І уявив я, таку собі, «утопію», як всі громадяни прийшли й проголосували «проти всіх», а потім:»… Стоп… А чому це «утопія?»:)))

Справді, що буде, якщо більше 50% громадян проголосує за «проти всіх»? А що буде, якщо «проти всіх» набере менше 50%, але, все одно,по результатам виборів опиниться на першому, другому місці ? Дуже цікава колізія виходить, чи не так?

У цьому випадку, я так розумію, всі ці «гондураси», мали б познімати свої кандидатури і більше не брати участи в виборах…

На жаль, на всі ці питання, «Закон про вибори Президента «, відповідей не дає! Ті хто писав його, навіть не уявляли собі такої ситуації!

А, як на мене, це абсолютно легітимний, геніальний за своєю простотою спосіб усунення від президентського крісла всієї цієї «бидлоеліти»! Народ  має показати їм їхнє спражнє місце!


Тобто, в законі про вибори Президента, потрібно прописати цю ситуацію, щоб всі ці покидьки знали, що їх, у будь який момент, можуть «прокатити», і дуже не розслаблялись.

Зрозуміло, ці «бидлодепутати» не будуть вносити правки проти своїх «вождів»: у них вже все розписано. Але галасу наробити ми, все одно, можемо!:)))

Тому дуже цікаво, що тут можуть сказати люди, політика для яких є фаховою справою: «Що говорить дух закону, якщо в ньому немає жодної букви з цього приводу?»

ЗИ. На наступних виборах до Верховної Ради, обома руками  голосуватиму за партію, яка піде з гаслами про внесення цих змін до закону!!!Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*