Національний лідер України. Хто він?

Отже сталось те, що мало статись – Президент наклав вето на закон «Про вибори Президента України», створений ПРіБЮТом. Депутати з самого початку знали про це, тому прорахували все на ход вперед і запланували ще одну позачергову сесію, спеціально для подолання цього вето! Так само, зрозуміло, що Президент не підпише цей закон й після подолання вето!

Але дивує поведінка «патріотичних» сил України! Чому вони не прорахували, як ПРіБЮТ, цю позачергову сесію? Де відкриті листи до В. Литвина, з заявами, про його персональну відповідальність за майбутні фальсифікації, у разі підписання цього закону? Де збурення громадської думки? Де прес-конференції? Де заклики до народу про захист своїх виборчіх прав, та про блокування Верховної Ради? Де заклики про недопущення депутатів до сесійної зали? Народ має право на спротив!!!

Де заклики до мітингів? Де заклики блокувати друкарню «Голосу України» у разі підписання закону Литвином? Де заклики до працівників друкарні про страйк? Де звернення до міністра внутрішніх справ про недопустимість застосування сили щодо власного народу? Де, в кінці кінців, звернення Президента України, коли воно так потрібне?

Де все це???!!!Чому всі йдуть, як загіпнотизовані кролики, в пащу удаву? Чому мовчять «польові командири Майдану»? Чому головний «фронтовик змін» десь в глибокому тилу, в криївці, знервовано гризе нігті? Бо, виявляється, надрукувати, за «чорний нал», газетку з красивими гаслами, але без жодних зворотніх реквізитів (що автоматично перетворює її у циркову програмку) – це одне, а закликати народ до спротиву, та очолити громадянський рух до справжніх змін – це зовсім інше! Де професійні патріоти України Кириленко, Тягнибок, Івченко, інші? Чому до сих пір мовчять вони?

Отже, можна констатувати факт: справжня політика, з її зверненнями до народу, мітингами, та іншими, притаманними їй, засобами, сьогодні в Україні не потрібна абсолютно нікому! Політика сьогодні в Україні – це кабінетні та кулуарні домовленості вузького кола людей, яким народ тільки заважає домовлятись! Політика сьогодні в Україні – антинародна та антиукраїнська!Народу залишається тільки одне – висувати, з свого середовища, народних ватажків. Де вони сьогодні? Все мовчит, бо благоденствує?

За останній час, хіба єдиним прикладом живого спілкування з власним народом є звернення до українського народу «мукачівського босяка» Рати. Невже це він – Гонта, Залізняк ХХI століття, народний месник, людина «канкрєтна» прямої дії?

Після того, як стрічка новин принесла інформацію про те, що Рата збирається в Президенти, стало очевидним що й він «звертався до народу» виключно з метою «продати себе дорожче»… й йому «звернення до народу» готувала прес-секретарка…

І нарешті, українські політики, все ж таки, згадали про народ! Регіоналка Ганна Герман призвала всіх збиратись під стінами Верховної Ради, але не для того, щоб боронити свої права, а для того щоб…відбирати зарплатню у депутатів!

Але потім, мабуть подумавши, що це ж і в неї можуть відібрати не тільки зарплату, а ще й «антикризові брюлікі», вона поправил себе і запросила відбирати гроші тільки у тих, хто не дає регіоналам підняти «мінімалку»…

Ганно Батьківно! Благодєтєльніце наша! Щоб ми без тебе робили, корміліца! Обов’язково оберемо тебе ще раз…

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*