Потерпілі учасники «Маршу УПА» в Запоріжжі звинувачють регіоналів і міліцію

23 жовтня в приміщенні Центру національного відродження відбулася прес-конференція, присвячена нещодавньому хуліганському нападу українофобів з КПУ та Партії регіонів на організаторів акції «Марш УПА» в м. Запоріжжя. Організаторами заходу виступила ГО «Люстрація» за сприяння Української Інформаційної Служби.

Учасники прес-конференції були Юрій Гудименко, постраждалий організатор акції, Олег Осуховський, Голова ГО «Люстрація», Олег Бондарчук, адвокат потерпілої сторони та Сергій Пархоменко, представник УІС .

За словами організатора «Маршу УПА» Юрія Гудименка, 18 жовтня близько 30 запорізьких патріотів намагалися пройти мирною ходою центральною частиною міста до пам’ятника Леніну, де проводили свій мітинг представники КПУ та Партії регіонів, при чому робили це попри заборону суду.

«Коли ми підійшли ближче, на нас напали дужі хлопці з синіми стрічками на руках, почали гамселити. Один з учасників мітингу вихопив пістолет і почав стріляти в наш бік, поранивши двох учасників нашої акції. Міліція не лише не намагалася зупинити нападників, але й, як нам почулося, казала нападникам «добивайте їх швидше, бо незабаром приїде наше начальство», показували бандитам з ПР і КПУ, куди бігли наші люди, рятуючись від нападу.

Тоді ж учасники українофобської акції побили дівчат, які брали участь в автопробізі, присвяченому 67-й річниці УПА. Після закінчення бійки саме нас було затримано міліцією, доправлено до РУВС, де нас ображали «нацистами», «фашистами», погрожували і, врешті-решт, відкрили справу за статтею «Дрібне хуліганство».

Як сказав Голова ГО «Люстрація» Олег Осуховський, це вже далеко не перший прояв неприхованого бандитизму, коли серед білого дня калічать, а то і вбивають людей, при цьому правохоронні органи нічого не можуть вдіяти. Як приклад, О. Осуховський назвав вбивство громадянина Олійника екс-нардепом Лозінським.

«В цій ситуації ми будемо звертатися до Генеральної прокуратури та керівництва МВС з вимогою об’єктивно розслідувати ситуацію і покарати винних у злочині. Якщо ці структури не відреагують на наше звернення, ми будемо добиватися звільнення Генерального прокурора О.Медведька та Міністра Внутрішніх Справ Ю. Луценка», — підсумував вищесказане адвокат постраждалих Олег Бондарчук.

http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/902


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*