«з Україною в с…ці» — Вона працює проти журналістів.

 

 

Всеукраїнського туру «З Україною в серці!», – про цей одіозний скандал сьогодні, 2 жовтня, повідомив кореспондент ЗІКу. Нині учасники Всеукраїнського туру «З Україною в серці!» дадуть у центрі Львова естрадний концерт. Передбачалося, що о 13.00 учасники концерту Руслана, Олександр Пономарьов, Maxima, гурти ТІК та ТНМК дадуть прес-конференцію на пл.Ринок.

Однак яким великим було здивування кореспондента ЗІКу, коли він побачив, що іще до початку прес-конференції фотокори місцевих ЗМІ йдуть геть. На запитання, чому вони це роблять, пролунала відповідь: «Там мєнти, і нас не пускають». Перед брамою справді стояла охорона і чоловік у біло-сердечній футболці. Інший охоронець зайняв пост на сходовій клітці, іще один – на вході в конференц-зал. Перед залом дві чарівні реєстраторки спитали: «Західно-інформаційна корпорація? Ні, вас у списках нема. А звідки ви довідалися про цю подію?».

Довелося пояснити, що «подія» була відкритим анонсом, яка не передбачала жодної попередньої акредитації. До того ж ЗІК зробив послугу організаторам «події», подавши анонс. «На жаль, ми не можемо вас пустити на концерт, бо там державна охорона, оскільки передбачена присутність Прем’єр-міністра», – сказали чарівні реєстраторки.

«Мені не треба на концерт, бо редакційне завдання полягає не у рецензуванні програми виступів естрадних виконавців, а у висвітленні прес-конференції», – пояснив кореспондент ЗІКу і поцікавився: «А кого і від кого охороняє державна охорона на прес-конференції?». Адекватної відповіді не надійшло. Тому не лишалося нічого іншого, як розвернутися і піти.

Хоча шкода, бо не довелося насолодитися цирком із подібним недопущенням на «подію» кореспондента сайту «Вголос» Олександра Ковальчука, який має практику нецензурною лексикою примушувати капітульовати будь-яких охоронців. А тут і його не пустили! Знали, очевидно, які журналісти зможуть напряму спитати: «Хлопці, за які гонорари туруєте?»Тому хочеться порадити львів’янам: не йдіть на той концерт, адже вас туди все одно не пустить державна охорона, бо і там Вона працює. Працює «з Україною і журналістами в с…ці»?

 


http://vgolos.lviv.ua/events/178.html

http://maidan.org.ua/static/news/2009/1254499203.html


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*