Звернення до виборців України

У нас є, можливо, останній шанс змінити ситуацію хоч би відносно конституційним шляхом – перетворити вибори Президента України на референдум про недовір’я всій системі влади в цілому. Ми повинні скористатися своїм правом і проголосувати за «Не підтримую жодного кандидата». Ми вже не можемо просто відсидітися удома і не прийти вибори взагалі. По знову зміненому закону про вибори (ЗУ від 05.03.1999 № 474-xiv «Про віборі президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14) вибори вважаються дійсними при будь-якій кількості тих, що прийшли.

З іншого боку в законі про вибори Президента України, у відмінності від закону про вибори депутатів всіх рівнів, кількість тих, що проголосували «не підтримую жодного кандидата» не розподіляється між останніми учасниками гонки до годівниці, а вважається «окремим рядком». (п.10,ч.1,ст.83,п.12,ч.1,ст.84,ЗУ від 05.03.1999 № 474-xiv «Про вібори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14).

Ще трохи і президента вибиратимуть в парламенті, депутатська посада стане довічною, а пункт «Проти всіх» взагалі приберуть з бюлетенів. Висловити своє повне недовір’я владі, ми можемо на цих виборах президента. «Навіщо це робити, якщо все одно нічого не зміниться?» — запитає кожен з Вас. Зміниться! Коли нас, що проголосували за недовір’я системі влади стане більшість, то ми маємо право сказати їм – «Пішли геть!». А коли «вони» не підуть, ми маємо право і просто зобов’язані поступати з ними так, як «вони» на це заслужили.

Ми не повинні сподіватися на чергового політика, диктатора і доброго царя. Все залежить від нас. Кожен з нас може і повинен зробити хоч би перший крок – піти і сказати цим тварюкам «Пішли геть!». Для цього необхідно зробити дуже багато. Ми закликаємо кожного допомогти загальній справі. Кожен повинен зрозуміти, що у результаті допомагає собі сам.

http://systeme.net.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*