БЮТ не доплатив «нічним суддям» :)

Новосілля штабу БЮТ у столичному готелі «Хайятт» було затьмарено неприємним інцидентом — «нічним суддям» Мальвіні Даниловій та Володимиру Кузьменку недоплатили за їхні «юридичні послуги». Таку інформацію «Дніпроград» отримав із київського джерела.

Уніч з 16 на 17 січня саме ці судді Київського апеляційного адміністративного суду прийняли гучні рішення, якими, всупереч закону й остаточним рішенням суду вищої інстанції, відновили тричі звільненого члена ЦВК-пенсіонера Писаренка та заборонили інвалідам голосувати на дому.

Відповідно до домовленостей з представниками БЮТ — спонсорами вказаних рішень, служителі Феміди оговорили для себе магічну цифру — кожному по одному мільйону доларів США. Але передвиборної ночі кур’єри доправили Кузьменкові 650 тисяч, а Даниловій — 700 тисяч доларів. Судді піддалися «антикризовим» аргументам посильних і таки прийняли занижені гонорари.

Однак найцікавіше викрилося сьогодні. Виявилося, у штабі «нічним суддям» виділяли саме два мільйони готівкою. Куди поділася решта грошей — питання риторичне. Крім великого скандалу, що спалахнув у штабі БЮТ, даний інцидент може призвести до суттєвих ускладнень у винесенні судових рішень, так необхідних для перемоги Юлії Тимошенко.

http://dniprograd.org/ua/news/politics/5268

 

ЗИ «Дніпроград» — це вісник ГРАД, дніпропетровської громадської організації, яку створили колишній активіст партії «Реформи та Порядок» Андрій Денисенко, головний редактор газети «Лица» Альона Гарагуц, директор мистецької агенції «Арт-Вертеп» Тимофій Хом’як та голова Форуму порятунку Дніпропетровська Любов Каптєла та ін. Вони критикують всіх політиків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*