Тігіпко, Яценюк, Ющенко, Гриценко, Тягнибок мають закликати Тимошенко зняти свою кандидатуру!

Останнім часом дуже популярною є байка про те що коли ви, у другому турі виборів Президента, проголосуєте «проти обох кандидатів» то, мовляв, автоматично віддаєте голос Януковичу або Тимошенко (непотрібне закреслити). Довго думав, для того, щоб зрозуміти логіку подібних тверджень, але так і не зрозумів її…

Ясно одне — це технологія. Більше того, навіть суспільство та кандидати, які не вийшли до другого туру, потрапляють в пастку цієї технолгії, коли пропонують прийти на дільниці й проголосувати «проти всіх». Бо ми тоді, насправді, свідомо або не свідомо, задіяні в цій технології і граємо по правилах, запропонованих двома основними гравцями і, таким чином, виглядаємо, не те щоб неповноцінно, а якось недолуго. А основні кандидати користаються цією недолугістю, наприклад, навипередки пропонуючи Сергію Тигіпкові  пост прєм’єр-міністра, та ще й чекають від нього відповіді до початку другого туру (після виборів, очевидно, він їм буде вже непотрібен).

Та не закликати своїх виборців голосувати «проти всіх» потрібно сьогодні Тигіпку, Яценюку, Гриценку, Ющенку, Тягнибоку! Справжні незалежні політики, пасіонарії, Епічні Герої, навпаки, самі мають накидати Януковичу й Тимошенко свої правила гри!

По закону, якщо один з кандидатів в Президенти, з тих, що вийшли до другого туру, менше ніж за десять днів до голосування, знімає свою кандидатуру, тоді інший кандидат, для того щоб стати Президентом, має отримати більше половини голосів виборців, які голосували у другому турі.

Виборці мають змусити своїх кандидатів, а кандидати — Тигіпко, Яценюк, Гриценко, Ющенко, Тягнибок — мають об’єднатися, та всі разом (або кожен окремо) закликати Юлію Володимирівну зняти свою кандидатуру з виборів, а вже потім радити виборцям голосувати за «не підтримую жодного кандидата»!

А Юля Володимирівна, як людина, яка багато разів заявляла про те, що для неї головним є демократичний розвиток України, має зняти свою кандидатуру.

І тоді Віктор Федорович опиняється віч-на-віч з суспільством, а ми вже знаємо що з ним робити — другий раз ми не схибимо.

Кожному ця історія залишає шанс стати Епічним Героєм. Особлива відповідальність лежить на тендітних плечах Юлі Володимирівни! Україна в небезпеці – тут я з Вами, Юля Володимирівно, погоджуюсь, тому теж закликаю Вас зняти свою кандидатуру! Доведіть Вашу відданість демократичним ідеалам не словом, а справою!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*