О привилегиях древних княжества Русского

Каковыми вольностями и преимуществами оное княжество прежними королями польскими жаловано было, когда все оное состояло под владением Короны Польской и заключало в себе Киевскую, Брацлавскую, Волынскую, Подольскую, Покутскую, Краснорусскую, Белзскую, Подлядскую, Полесскую, Белорусскую и Чернорусскую земли, и ныне  суть воеводства в Польше (исключая из того числа только княжества: Киевское, Черниговское и Новгородское Северское со Стародубщиною (занятые к 18 веку Россией)), а вообще все оные, кроме Белоруссии, Красноруссии и Подляхии, именовались и ныне именуются Малороссиею.

Олександр РІГЕЛЬМАН «Літописна оповідь про Малу Росію та її народ і козаків»

 


«Юля, зніми кандидатуру»: інтернет-акція

Всім, хто не бажає приходу до влади Віктора Януковича, пропонується взяти участь в інтернет-акції «Звернись до Юлі з закликом зняти свою кандидатуру». Для цього потрібно скопіювати нижче вказаний текст —

«Згідно статті 85, ч. 17 Закону про вибори Президента України, якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.


Юліє Володимирівно, закликаю Вас зупинити пришестя Януковича до влади – відмовитись від подальшої ескалації напруження в суспільстві та зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів. Якщо Ви любите Україну так, як заявляєте, то повинні поступитися особистими амбіціями заради блага країни. Тоді громадяни України побачать справжнє підтвердження Вашої самовідданості.


Якщо ж Ви не зробите цього, то вся відповідальність за перемогу Януковича ляже на Вас персонально.»

— та відіслати його на адресу громадської приймальні виборчого сайту Юлії Тимошенко
http://www.tymoshenko.ua/uk/contacts
та/або надіслати його на електоронну скриньку штабу БЮТ Вашої області (адреса стає видимою після натискання на відповідну область на мапі сайту)