Тимошенніца – найбільша фальсифікаторка або хто завжди гучніше за всіх волає «Тримай злодія»?

Мені дуже подобаються наші політики, коли вони з серьозними обличчами розповідають нам про те, що біле є чорним і навпаки. Ось, наприклад, Юля Володимирівна, під час свого останнього «камлання» у Вищому Адміністративному Суді України (ВАСУ) теж вважала, що якщо до будівлі суду внести стоси якихось папірців, то ми всі зразу ж, автоматично, маємо повірити в «системні порушення».

І навіть не здогадуються наші «академіки» і «проффесори», що справжня наука викриває їх — викриває їх всіх, незалежно від політичних кольорів. Дуже цікаве дослідження результатів виборів методами математичної статистики, було проведено на громадському порталі «zaua.org».

Справа в тому, що будь який випадковий процес, в тому числі і вибори Президента України, можна відобразити на графіку у вигляді кривої нормального розподілу.

 

 

Логіка тут елементарна: чим ближча фактична крива до ідеальної, тим меншими були фальсифікації на виборах. Саме тому справжній шок викликає графік Юлії Тимошенко.


Як бачимо, кривій явки по західних областях до ідеальної кривої — «як до Київа рачки»!

За даними порталу «zaua.org», майже на половині дільниць західних областей спостерігалася аномальна поведінка явки. Кількість таких «аномальних» голосів  — десь 200 тис. Тож, після ганебної загогулини від Йулі Володимирівни, графік Віктора Хведоровича виглядає справжньою лялечкою: «всього-навсього» близько 80 тис. «лівих голосів» по Донбасу.


А взагалі по Україні, завдяки двом нашим «улюбленим» кандидатам, таких «аномальних» голосів, за даними «zaua.org», можна нарахувати аж до 450 тис., а це майже 2% від усіх, хто проголосував.

І що цікаво: якщо відкинути ці «аномальні» голоси, то перевага Януковича стане ще більшою. Саме тому можна порадити Юлі Володимирівні, замість ВАСУ, подавати заявку до… небелівського комітету на отримання нобелівської премії, ну наприклад, за відкриття «карпато-донецької магнітної аномалії», в межах якої закони математики «відмовляються»  діяти.

Чи може хтось думає, що це Юля Володимирівна, така біла і пухнаста, віддавала накази фальсифікувати вибори в західних областях? «Ні вжисть!» — відповім я таким. Наша киця на таке не здатна, це все дія аномалії, стопудово!!! А якщо серйозно, то ми всі зайвий раз переконались в правильності старовинного вислову: найгучніше волає «тримай злодія» самі вже знаєте хто…

Ну а якщо подивитись на те, з яким завзяттям регіонали кинулись клепати коаліцію, то я не виключаю, що найближчим часом ці розумники внесуть поправки не тільки до регламенту, а й до закону нормального розподілу…

… Та що їм Ґаус?! Якщо назбирають більше 300 «тушок», то наші, не побоюся цього слова, ОРЛИ!, можуть сміливо зазіхати навіть на Закон Всесвітнього Тяжіння… як завжди, з серйозним виразом на обличчах.

А рядовим членам дільничих виборчих комісій, які займалися фальсифікаціями на місцях, які дуже хотіли, щоб переміг саме їх кандидат, хочу нагадати ще одну народну мудрість: «Благими намірами вистелено шлях до пекла». Не беріть гріхи цих йолопів та на свої душі…

 


Для детального ознайомлення:


Аналіз результатів першого туру              http://zaua.org/pg/article/devrand/read/14798

Аналіз результатів другого туру              http://zaua.org/pg/article/devrand/read/17240/Matematychnyj_analiz_javky_drugyj_tur_V_Tymoshenko_200_tys_pidozrilyh_golosiv_u_Janukovycha__80_tys

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*