Парк Горкого: про дорогу і не тільки…

Дивився в Вікіпедії про славнозвісний сьогодні парк Горького і побачив там дуже цікаве посилання. Харківські зелені активісти,  за допомогою  сервісу «Google map», зробили просте й зрозуміле, для всіх, порівняння «плану Кернеса» з Генпланом Харкова, де ясно показали ділянку парку, яку збирались зрубати Моня Добкін з Гєшею Кернесом…

Дивись Генплан и Кернеса план: Веснина — Новгородская в «Google map»

Не потрібно бути експертом, щоб зрозуміти, що дорогу «імені Моні і Гєши» прокадено якось «по-дибільному» (с): кожному, хто забажає проїхати з однієї частини міста в іншу, потрібно буде робити добрячій гак. Та цих хлопців можна  звинувачувати  у чьому завгодно, але тільки не в ідіотизмі, тому потрібно шукати раціональну логіку в їх діях!

І ця логіка  ЗРАЗУ Ж!!! стає зрозумілою, якщо детально роздивитись на гуглівській мапі территорію котеджного містечка по вул. О. Деревянка, що безпосередньо прилягає до зони запланованої вирубки!

Виявляється, на цій маленькій территорії, кількість тенісних кортів та бассейнів на одиницю площі просто зашкалює, у порівнянні з середньоукраїнськими показниками. Судячи з усього, у цьому «дачному кооперативі», відгородившись від загалу високими парканами, в’ють свої затишні кубельця нові хазяї життя. Подейкують, що там живе сам хазяїн Барабашова — «тушканчик» Фельдман. Я так розумію його маєток розташований в самому центрі, займає найбільшу территорію, та має 2-3 поверховий палац зі шпилями, які прекрасно відкидають тінь у сонячну погоду , та круглим фонтаном перед будинком  — ці хазяї життя подбали про своє приватне життя, збудувавши високі паркани, та вони забули про космічні супутники:))

Навіть, якщо це не маєток Фельдмана, все одно, дуже цікаво було б дізнатись, хто ж це так «розкошує потихеньку»…

Але найцікавіше не це… Місцеві мешканці подейкують, що территорія, де розташовано сьогодні цей «дачний кооператив», насправді теж належала колись парку ім. Горького!

Тому епопея з прокладанням дороги є, «всього-навсього», продовженням цієї історії! А  історія ця, насправді, починається з виділення «кооперативу» земельної ділянки , що належала парку Горького. Щось мені здається, якщо копнути цю історію глибше, ми теж дізнаємось багато цікавих деталей…

А Моня з Гєшею, насправді, просто вирішили ще раз нагріти руки на цій історії, доточивши «ще трошечки своєї земельки» до вже існуючого містечка. Бо ж відомо, що словосполучення «елітне котеджне містечко в лісо-парковій зоні» справляє магічне враження на нашу бидловату «еліту», а ціна цієї землі зразу ж підскокує в декілька разів.

А дорога «для Євро-2012» (яка насправді до нього не має жодного стосунку) була тільки шумовою завісою для цієї оборудки…

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*