Коліївщину розпочато? В Кіровограді підірвано суд, міліцію та прокуратуру!

Пекельнеє свято

По всій Україні сю ніч зареве,

Потече багато, багато, багато

Шляхетської крові. Козак оживе…

У Кіровограді сьогодні вночі сталися вибухи біля будівель прокуратури, міліції та суду.

Як повідомили УНІАН у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС України, вибух на сходах приміщення Кіровоградської обласної прокуратури пролунав близько третьої години ночі.

Приміщення обласної прокуратури залишилося неушкодженим, постраждалих від вибуху немає.

В цей же час в Кіровограді пролунало ще два вибухи: біля приміщення Кіровського відділу міліції Кіровоградського міськвідділу УМВС в області та біля Кіровського районного суду.

Ніхто з громадян не постраждав, приміщення суду не ушкоджене, у відділі міліції розбито скло в двох вікнах.

Як відомо, у п’ятницю у Кіровограді перебуває президент Віктор Янукович.

http://economics.unian.net/ukr/detail/64006

«Cапоги дорогу знают». Урок казармового гумору від Хама

 

Президент Віктор Янукович дав урок казармового гумору на конференції «Ялтинська європейська стратегія».

Зокрема, на запитання Хав’єра Солани: «Пане президенте, у мене дуже просте питання. Першу подорож після виборів ви зробили до Брюсселя. Ви б і зараз повторили так само — в першу чергу поїхали би до Брюсселя?», він дав таку відповідь:


— Я вам скажу так, є таке старе-старе прислів’я. Українське, мені здається… «Сапоги дорогу знают». Тому, ех…


— Достаточно! — вигукнув Кучма до Януковича, побоюючись, що ця народна творчість матиме не дуже естетичне продовження.

Адже повний текст прислів’я відносить нас до гумору військових гарнізонів: «Как же ты такой пьяный домой дойдёшь? — Как-как! Сапоги дорогу знают!»

 

Другий раз Янукович пожартував, коли сказав:

— Я не хочу підміняти парламент, він у нас незалежний. 450 депутатів, да? Які кожен має свою думку…

Жарт виявився таким вдалим, що Янукович і сам розсміявся зі своїх слів.

По рядах також пробігла хвиля сміху. Кучма, який сидів у першому ряді, нахилився через крісло і саркастично потиснув руку спікеру «незалежного парламенту» Володимиру Литвину (уявляю собі вираз обличча Литвина в цей момент).


А автор же найбільш неочікуваного запитання Януковичу, Хав’єр Солана, навіть після закінчення прес-конференції Януковича все ще намагався розібратися, що означали слова українського президента «Cапоги дорогу знают».

— Відповідь була, я думаю, правильна, — розмірковував Солана. — Він сказав, що взуття має напрямок. Я радий, бо я зрозумів, що взуття іде в Європу. І я дійсно вважаю, що ви маєте належати Європі…

Бідолаха так і не зрозумів справжнього змісту цього брутального жарту…

 

Заматеріалами статті «Євроінтеграція Віктора Януковича — під грюкіт «сапог»

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/10/3/5440739/

У Венеціанській комісії сумніваються у легітимності влади в Україні

Рішення Конституційного Суду України щодо скасування змін до Конституції, внесених в 2004 році, ставить питання щодо легітимності влади.

Таку думку висловив секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт у інтерв’ю проекту «УНІАН-Новини ЄС» .

«Ми поки що не аналізували це рішення, воно, наскільки мені відомо, не було офіційно перекладено англійською, але ця ситуація, звичайно, турбує, бо, виходить, що влада в Україні працювала кілька років на підставі неконституційної Конституції», — сказав він.

«І це створює проблему легітимності її дій і взагалі легітимності. Так, наприклад, на попередніх виборах виборці голосували за кандидатів на підставі нової Конституції, як під час парламентських, так і президентських виборах», — додав Маркерт.

Він також зазначив, що ситуація, яка склалася в Україні, є дуже незвичною для європейської практики, коли внесені до Конституції зміни скасовуються через стільки років.

При цьому секретар Венеціанської комісії відмовився коментувати заяви низки опозиційних партій щодо того, що після рішення Конституційного Суду в Україні мають відбутися нові вибори президента та Верховної Ради.

«Це дуже складне питання, оскільки ми маємо дуже незвичну ситуацію. Ми дійсно не маємо європейського досвіду щодо цього», — сказав Маркерт.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний Суд України своїм рішенням скасував зміни, внесені до Конституції в 2004 році, та відновив дію Конституції 1996 року.

Режим Януковича вже прослуховує й європейців

Президент Віктор Янукович на ялтинській конференції вже мав заготовлені відповіді на питання, які йому тільки збирались поставити!

Участь у «договорняку» взяли на цей раз не журналісти, а поважні іноземні експерти і навіть екс-комісар Євросоюзу Хав’єр Солана.

У розпорядження «Української правди» потрапила роздруківка, з якою Янукович прийшов на свою панель. Нагорі цього 13-сторінкового файлу написано «відповіді на можливі запитання під час участі у засіданні Ялтинської щорічної зустрічі».

А далі за текстом — те, про що планують питати Януковича, і варіанти його відповідей, підготовлені, очевидно, адміністрацією президента.

В деяких випадках текст запитання був майже ідентичний до того, що насправді запитали в Януковича, наприклад, Александр Рар і Марек Сівець.

В деяких випадках текст запитання відрізнявся, але тема зберігалася. Наприклад, як у Хав’єра Солани. Андерс Ослунд поставив інше запитання, ніж було заявлене в підкажчику.

Над деякими репліками стояла примітка «кандидатура особи, яка поставить питання, опрацьовується»

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман не стала коментувати ситуацію зі попереднім узгодженням запитань.

«Я не маю такої інформації та, на жаль, не можу її підтвердити», — сказала вона.

За поясненнями «Українська правда» звернулася до члена ради Ялтинської європейської стратегії Александра Рара. Він запевнив, що особисто не передавав адміністрації президента тексти запитань для Януковича.

Але водночас Рар сказав, що напередодні Ялтинської конференції вони серед членів ради YES обговорювали, хто які теми порушить перед українським президентом.

Деталі читайте у матеріалі «Української правди» з ялтинської конференції.

ИМХО Європейців прослуховували, 100%!