«Євреї проти антисемітизму» провели у Львові «антифашистський» мітинг

 

 

 

Заява Президії Асоціації єврейських організацій і громад України (Вааду України)

у зв’язку із заходами, запланованими у Львові 22 червня одеськими громадськими організаціями, які називають себе «Євреї проти антисемітизму» і «Євреї проти Гурвіца»

Згідно з поширеною в ЗМІ інформацією, одеські громадські організації, які називають себе «Євреї проти антисемітизму» та «Євреї проти Гурвіца», запланували проведення у Львові 22 червня «антифашистського» мітингу. За наявною у нас інформацією (див. аналітичну довідку в додатку), ці організації не представляють ані єврейську громаду України, ані єврейську спільноту Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України. Їх провокаційна діяльність, спрямована на дестабілізацію міжетнічних відносин в країні, раніше засуджувалася єврейськими громадськими організаціями Одеси, рабинами, організаціями колишніх в’язнів ґетто і концтаборів, Праведниками народів світу, Посольством Держави Ізраїль в Україні. Більше того, за наявною у нас інформацією, за цими ефемерними структурами стоять інтереси радикальних проросійських угрупувань, а керівництво обох Комітетів неодноразово було помічене у відвертій антисемітській пропаганді.

Асоціація єврейських організацій і громад України, що об’єднує 266 організацій з 90 міст, рішуче засуджує спробу використання трагічної дати скорботи і пам’яті в політичних цілях. Ваад України підкреслює неприпустимість провокацій цього дня і закликає усі конструктивні державні, міські та громадські сили докласти своїх зусиль для мінімізації можливих негативних наслідків діяльності провокаторів.

20.06.2011

Додаток http://blogs.pravda.com.ua/rus/authors/voznyak/4dff69b700a75/

ЗИ Фотку взяв звідси:) http://www.pravda.com.ua/news/2011/05/22/6224765/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*