Сенсація!!! Відтворені справжні кордони Московії!

У «Описі подорожі до Московії»  німецького вченого 17 століття, Адама Олеарія, приводиться легенда: «у далекі часи прийшли на Москву мандрівники від Білого моря і принесли з собою «бєл-горюч» камінь Алатир. Камінь був розбитий на дев’ять частин.

По легенді в основі кордонів Московії лежать ці 9 осколків каменя Алатира. І поховані вони в стінах дев’яти міст: Москва, Коломна, Серпухов, Дмітров, Тула, Волоколамськ, Верєя, Наро — Фомінськ, Сергиїв Посад. Московити вірять, що немає на світі могутнішого оберега, ніж уламки Алатир-каменя, від війни і навали іноземців, а також від мору і інших злих бід».

Ну що ж… Залишилось тільки перенести ці 9 назв міст на мапу…

 

 

 

І тут з`ясовується дуже цікава картина: історичні кордони Московії уміщаються в межах двох сучасних областей: Московської і Тульської.

Все інше «прісоєдінєно», або, іншими словами, «по-братськи» загарбано!

В 1547 році Великого Князя Московського Івана Грозного було короновано царем всєя Русії. Він мав повний титул: «Мы, великiй государь Иванъ, Божiею милостiю царь и великiй князь всеа Русiи, Владимирскiй, Московскiй, Новгородцкiй, Псковскiй, Резанскiй, Тверскiй, Югорскiй, Пермскiй, Вятцкiй, Болгарскiй и иныхъ».

Власне, в титулі царя перелічено всі етнічні території, що було включено до Московського Царства (Московітської Імперії).

 


Мапа Московітської Імперії http://www.karty.by/wp-content/uploads/2011/04/Moskovia_Augsburg-Matthaeus-Seutter-1720-40.jpg

 

Саме тому дуже цікаво було з`ясувати, наскільки малою є метрополія Московітської Імперії, а всі інші землі — колонії (сучаної Россії) і насправді не є етнічними землями московитів та належать не їм, а корінним народам Росії!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*